Wszystkie prace i zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej, wyraźnie to zaznaczam. Proszę, uszanuj moją pracę,

sobota, 27 lutego 2016

211. Wg mapki...

... no po prostu musiałam zrobić kartkę wg tej mapki, chodziła mi po głowie odkąd się pojawiła :)
Wiosenna praca... hmmmm, wiosna to dla mnie nie tylko zieleń i natychmiastowy prawie wybuch kolorów,wiosna to także roztopy, błoto, wiosenne brązy i szarości, ale wiosna to także pobudka, budzenie się do życia, nadzieja, stąd moje hello na pracy, ale są także kwiaty-typowy atrybut wiosenny i ptak symbolizujący lot ku nowemu... zmianę, wolność i radość...  takiego fajnego ptaka znajdziecie oczywiście w Essach. Jest także gesso, splashe, złota mgiełka, żel medium i mikrokulki-wszystkie media oczywiście od 13arts.

Mam nadzieję, że moja kartka wpisuje się w Essowe wyzwanie


Z moją kartką zgłaszam się na TO Essowe wyzwanie


W pracy użyłam papierów AltairArt z kolekcji Between night and day- ten arkusz wprost uwielbiam- jedna strona pięknie ciemna, a druga miło jasna, a na dodatek te kolorki- ni to brąz, ni to fiolet, ni to róż, ni brzoskwinia, śliczne i oryginalne. Zgłaszam się zatem na FANA :)

Miłego sobotniego wieczoru :)


8 komentarzy:

 1. Ależ nastrojowa wiosenna impresja! Nie podejrzewałam cię, że tworzysz prace i w takim stylu. Fajnie zinterpretowałąś też mapkę. Dziękuję za udział w wyzwaniu Essy-floresy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Roma :) mało podejrzliwa jesteś ;) moja droga, różnych rzeczy juz próbowałam, a właśnie takie prace bardzo lubię, tylko ludziska trochę mniej :) ale to dla mojego prywatnego człeka, więc mogłam sobie pozwolić, nie poskarży się ;)

   Usuń
 2. Wpisuje się fantastycznie :) Świetna kartka, piękna kolorystyka. Dziękuję za udział w essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna ta kartka :D, fantastyczna

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kartka. Dziękuję za udział w zabawie Fan Miesiąca Altair Art.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromni mi się podoba Twoja interpretacja, brawo! Dziękuję za udział w essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń