Wszystkie prace i zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej, wyraźnie to zaznaczam. Proszę, uszanuj moją pracę,

piątek, 17 kwietnia 2015

84. Kartkujemy :)

Witajcie!
Wpadam szybciutko donieść o dwóch rzeczach: cud się chyba stał, bo wygrałam candy u deco-art M. Totalna niespodzianka, bo ja jestem raczej z gatunku tych niewygrywających... niestety, no parę rzeczy mi się w życiu udało, ale nie wygrywanie.Jutro chyba zagram w totka:) Bardzo sie cieszę z tej wygranej:)
I krótka foforelacja z dzisiejszych warsztatów z Iluszką - kochane dziewczę przyjeżdża do nas i się z nami męczy, ale coś nam w końcu wychodzi.Dzięki Ilonko za wszystko:)
W całkowitej prawie ciszy ( części rozrywkowej naszego scrapowego teamu dziś niestety brakowało) i skupieniu, w nieco zmniejszonym składzie niż zazwyczaj owstały nasze kartki na Dzień Matki- choć niektóre trzeba jeszcze wykończyć to i tak jesteśmy dumne:)


 I nasze małe dzieła:)Dobrej nocki:)

8 komentarzy:

 1. świetne kartki powstały, bo pod czujnym okiem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całe szczęście, że to oko:D tak blisko mamy. Ilona ma doświadczenie, robi śliczne prace i zawsze służy pomocą:)

   Usuń
 2. mój mejl to wojciak.magdalena@gmail.com gratuluję; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ja bardzo się cieszę, bo jak pisałam, wszelkie wygrywanki to nie ja, ew. konkursy, w konkurują jakieś wytwory to się czasami zdarza:) już piszę

   Usuń
 3. A to dopiero cudna kolekcja :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się, czy kiedyś uda mi się wprosić na jakieś Wasze spotkanie scrapowe :D W gronie łatwiej się człowiek uczy i przyjemniej i nasiąka pomysłami, na które by nie wpadł :)
  Ostatnie kartka, z motylkami, szalenie przypadła mi do gustu - jest boska! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobi, wpadaj oczywiście, o następnym poinformuję:)

   Usuń
 5. Anetko to ja Wam dziękuję, kreatywnego zmęczenia nigdy dość ;)

  OdpowiedzUsuń