Wszystkie prace i zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej, wyraźnie to zaznaczam. Proszę, uszanuj moją pracę,

piątek, 6 lutego 2015

35. Scrapkowe popołudnie

Witajcie kochani zaglądacze! Tak jak obiecałam, uprzejmie donoszę o naszym cudnym spotkaniu scrapkowym. Naszym guru była Iluszka, a dzielnie towarzyszyła jej córka Kaja :) Od poniedziałku rusza u nas w szkole Walentynkowy Tydzień - mnóstwo uczuciowych atrakcji i słodkości każdego dnia, no i oczywiście nasza wewnętrzna poczta walentynkowa - każdy będzie mógł każdemu przesłać walentynkę :) Na wczorajszym spotkaniu zrobiliśmy ok. 50 kartek, a po dzisiejszym doszła kolejna pięćdziesiątka :) Kochani będzie w czym wybierać!
Ogromne podziękowania dla Ilony, która odsłoniła przed nami tajemnice scrapbookingu, pokazała, co i jak działa i poświęciła swój czas na wspólne z nami scrapowanie :) Dziękuję również sponsorom, którzy nie odmówili nam swojego wsparcia:
DP Craft - bazy do kartek, kwiaty, perełki, kostki 3D
Skarbnica Pomysłów - to prześliczne papiery AltairArt
Eko Deco - tekturki (serca, napisy LOVE, klamerki)
I świetne tabliczki z miłosnymi napisami są stąd - Milenko, wielkie dziękuję również ode mnie :)
Dodam jeszcze, że całkowity dochód z wszystkich walentynkowych imprez zostanie przekazany naszej uczennicy Izie, która uległa wypadkowi i wymaga teraz rehabilitacji. Cóż tu więcej pisać, trzeba oglądać
W pełnej gotowości

 Dostajemy do łapek nasze paczuszki z materiałami


 I zabieramy się do pracy
 I co tu zrobić ...
 I pełne skupienie


I nasze dzieła :) nie mieliśmy pojęcia, jaki potencjał się w nas kryje :D
 Przemiłe i twórcze popołudnie w przemiłym towarzystwie i nasze cudne wytwory - trzeba to koniecznie powtórzyć.Dziękuję wszystkim za to spotkanie :)

A jak atrakcje to już na maksa - mam nadzieję, że ostatnią atrakcją tego wieczoru jest nasza łazienka: górna zalała nam przedpokój i dolną łazienkę, istna powódź, jutro poszukamy przyczyny, teraz wszystko podsycha...


2 komentarze:

  1. Anetko to ja bardzo dziękuję za zaproszenie,za scrapowe popołudnie w tak fantastycznym gronie :) Trzymam kciuki za kiermasz i za... łazienkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. To my bardzo dziękujemy :) Obudziłaś zdolności drzemiące we wszystkich uczestnikach, z których większość nie zdawała sobie sprawy :) Pod Twoim okiem powstały cudne prace :)

    OdpowiedzUsuń