Wszystkie prace i zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej, wyraźnie to zaznaczam. Proszę, uszanuj moją pracę,

niedziela, 25 września 2016

286. Warsztatowy blejtram

Wczoraj spędziłam bardzo fajny dzień :)
Poznałam fajnych ludzi :)
I chyba były to jedyne warsztaty, z których przywiozłam gotową pracę - słowo daję, nic więcej nie kombinowałam przy blejtramie, z czego jestem niezwykle dumna, bo zazwyczaj zawsze tak się gna na warsztatach, że nigdy praktycznie pracy nie wykończę, a tu proszę, nawet maleńkiego chlapka nie dodałam. Przyznaję jednak, że przy szkatułce chyba coś pokombinuję :) zresztą to miał być krótki pokaz farb kredowych, i był, spróbowałam, pomalowałam, trochę dziwne te farby, ale już zakupiłam, więc z pewnością jeszcze popróbuję.
Piszę tu o warsztatach sponsorowanych przez PaperConcept i Renesans, a które to warsztaty prowadziła Aga Baraniak :) Serdecznie polecam spotkania z tą niezwykle energetyczną i twórczą osóbką, bo pomijając wszelkie inne aspekty, to warsztaty, na których czegoś się uczę, wyzwalam swoją kreatywność, nic mi nikt nie podpowiada, tylko doradza, nie narzuca swojej wizji, tylko pozwala tworzyć, z pewnością należą do najfajniejszych warsztatowych spotkań.
W tym miejscu również podziękowania dla kolejnej niezwykle fajnej babeczki Ladybug, która poratowała swoją sąsiadkę Wycinankowymi tekturkami :)

Zdjęć trochę, ale z prac bardzo się cieszę :)

Mam nadzieję, że i Wam choć trochę przypadły do gustu moje wytwory :)

1 komentarz:

  1. Świetne połączenie kolorów na blejtramie... pełno detali, super kompozycja :-)

    OdpowiedzUsuń